2009
03.17

Spina – zapraszam!

Zostałem ostatnio zaproszony do tego przedsięwzięcia i chciałbym gorąco wam polecić obejrzenie bloga. Ciekawa inicjatywa, świetne fotografie, przejrzysta idea. Przeczytajcie sami:

“Spinacz spina wszystko
Nie będzie to strona gromadząca linki do blogów a wybrane zdjęcia opublikowane w dziennikach internetowych przez foto-blogerów.
Wydaje się, że istnieje potrzeba zgromadzenia najwartościowszych fotografii i spięcia ich w zestaw podkreślając indywidualne style twórców. Zbiór będzie próbą przyjrzenia się działalności polskiej „blogo-foto-sfery” oraz będzie pełnił rolę podsumowania dotychczasowych działań fotograficznych, których głównym a czasami jedynym miejscem publikacji jest Internet. Dlatego nazywam tą fotografię, fotografią internetową.
Kolejnym istotnym walorem zbioru będzie możliwość analizy najnowszych trendów i wpływów w obrębie których tworzona jest fotografia internetowa. Sądzę również, że ważna jest konsolidacja środowiska twórczego oraz danie możliwości bezpośredniego zapoznania się ze sztuką i twórcami, dlatego wskazane jest, aby zapewniony był powszechny dostęp do zbioru.
Spinacz Spina
Aleksander Prugar”

No Comment.

Add Your Comment